Basur Tedavi Hizmetlerimiz

Hemoroid Ağrısına Ne İyi Gelir?

Yazar 19 Ağustos 2017 Henüz yorum yok

Hemoroid ağrısına ne iyi gelir? Sorusuna yanıt arayan yüzlerce hasta bulunmaktadır. Zira hemoroid sancıları bazen hayatı durma noktasına getirecek şiddette olabilir. Hayat kalitesini düşüren, insanları fiziksel ve psikolojik olarak etkileyen hemoroid ağrısına yönelik sıralayacağımız önerilerin “yatıştırıcı” özellik taşıdığını asla hastalığın tedavisinde etkili olmadığını belirtmek istiyoruz. Hemoroid ağrısına ne iyi gelir? sorusuna verilecek en doğru yanıt tedavi olmaktır. Şimdi hemoroid sancılarınızın şiddetini azaltacak tavsiyelere geçmek istiyoruz.

  • Planlı ve programlı bir beslenme düzenine geçmek atacağınız ilk adım olmalıdır.
  • Eğer acılı, baharatlı ve yağlı besinler tüketiyorsanız lifli gıdalar ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.
  • Sigara ve alkol hemoroid vakası ile karşılaşan hastalar başta olmak üzere herkesin hayatından çıkmalıdır.
  • Sıvı alımı bu süreçte katı gıdaların kabız etkisi yaratmasını engelleyecek ve dışkılama esnasında yaşanılan sancıları azaltacaktır.
  • Papatça çayının basur ağrılarına iyi geldiği bilinen bir gerçektir. Abartmamak koşulu ile günde birkaç fincan tüketilmesini uygun buluyoruz.
  • Sindirime olumlu etkisi olan yoğurt ve kefir tüketimi yine basur sancıları için önerilebilir.

Basur ağrılarından tamamen kurtulmanın yolu kliniğimizde uzman hekimlerce uygulanan ameliyatsız hemoroid tedavisidir.

Hemoroid Kabusunuz Olmasın!

Hemoroid makat hastalıkları arasında en sık karşılaştığımız vakadır. Makatta akıntı, kanama, ağrı ve şişlik gibi ciddi reaksiyonlar gösteren hemoroid vakasında karşılaştığımız en üzücü tablo hastanın muayene ve tedavi olmaktan utanmasıdır. Bu hastalıkla karşılaşan ne yazık ki son evreye kadar tüm şikayetlere katlanmak zorunda hissederek yaşam kalitesini düşüren kişilerin başvurdukları yer yine modern teknikleri kullanan tıp merkezleri oluyor. 4 ayrı evrede değerlendirdiğimiz hemoroid tedavisi kliniğimizde 23 yıldan bu yana yapılmaktadır Yüzlerce hasta eski sağlıklı günlerine kavuşurken; anestezi, neşter ve hastanede yatma gibi sancılı bir sürece maruz kalmıyor üstelik. Steril klinik ortamında hekimlerimiz tarafından uygulanan ameliyatsız hemoroid tedavisi detayları ve randevu için lütfen vakit kaybetmeden tarafımıza ulaşın.

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

 

admin

Author admin

More posts by admin