Basur Tedavi Hizmetlerimiz

Hemoroid Belirtileri

Yazar 12 Mayıs 2017 Henüz yorum yok

Hemoroid belirtileri vakanın erken teşhisini sağlayabilmek adına hastaların bilincinde olması gereken önemli bilgilerdir. Hemoroid ya da toplumda bilinen adı ile basur cinsiyet farkı göstermez. Fakat ülkemizde erkeklerde görülme ihtimali daha yüksektir. Makat hastalıkları arasında gördüğümüz hemoroid belirtileri insanların gündelik yaşamını olumsuz etkileyecek güce sahip olabilirler. Fakat belirtilerin gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Toplumsal farkındalık adına oldukça önemli olan hemoroid belirtileri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 

  • Hemoroid vakalarında genelinde; makatta kanama, kaşıntı, ağrı ve şişlik gibi şikayetler ile karşılaşırız.
  • Bu belirtiler belirli bir zamanda şiddetini o kadar arttırır ki hasta günlük rutinlerini yapamayacak hale gelir.

İç basur ve dış basur olarak karşılaştığımız vakalarda hastalarımızı steril klinik ortamında tedavi ederken kendilerine uygun ödeme imkanları sunuyoruz. 2007 yılında SGK ve BAĞ-KUR ile yaptığımız anlaşma sonrasında sosyal güvenceye sahip olan hastalarımıza %50 indirim uygularken, muayene ücreti talep etmiyoruz.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi

Bugüne kadar birçok hekimin sorumluluk almaktan uzak durduğu en zor vakaların altına ameliyatsız yöntemler ile başarılı bir şekilde imza atmış.  Basur nasıl geçer diyerek kliniğimizden başvuran hastalarımıza önerdiğimiz iki çağdaş tıbba uygun metot bulunmaktadır. Bunlar; Lazer ve Lastikle Boğma Yöntemidir. Peki, hemoroid ameliyatı kavramını hayatımızdan çıkaran bu yöntemler nedir ve nasıl uygulanır? İşte cevabı…

Lazer İle Hemoroid Tedavisi

Lazer tekniği hemoroid vakalarında başarılı sonuç almamızda en büyük yardımcımızdır. Hemoroid vakalarında başvurduğumuz lazer tekniğinde; cihazdan gönderilen lazer ışınları basur memesi üzerinde yoğunlaşır ve memelerin ısınmasını sağlar. Işınların etkisi ile basur memeleri birkaç gün içinde kendiliğinden düşer. Lazer ile hemoroid tedavisi Genel Cerrahi Uzmanlarımız tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Lastikle Boğma Yöntemi

Basur tedavisinde başvurduğumuz ve son dönemlerde oldukça popüler olan lastikle boğma yöntemi sayesinde yüzlerce hastamız eski sağlıklı günlerine geri döndü. Cihaz sayesinde basurların birleştiği toplardamarlara lastik yerleştirilir. Bölgedeki kan akışı durdurulur ve basur memesinin beslenmesi engellenir. Yaklaşık olarak 1 ay gibi bir sürede basur memesi kurur ve kendiliğinden düşer.

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

admin

Author admin

More posts by admin