Basur Tedavi Hizmetlerimiz

Hemoroid Nasıl Geçer?

Yazar 7 Temmuz 2017 2 yorumlar

Hemoroid nasıl geçer? Bir diğer adı ile basur tedavisi günümüz koşullarında artık çok daha kolay. Çağdaş teknikler ile çözüm ürettiğimiz hemoroid tedavisi eski usul ameliyatlara gerek bırakmaz. Hemoroid ile ilgili bilinen en büyük yanlış erkeklerin yaşadığı bir hastalık olduğu düşüncesidir. Hemoroid vakalarına erkeklerin yakalanma ihtimali yüksek olabilir fakat buradan vakaya kadınların yakalanmadığı düşüncesine varmak oldukça yanlıştır. Aşırı kilolu, hareketsiz bir yaşam süren, kötü yeme alışkanlıklarına sahip ve ailesinde hemoroid vakası gözlenen kişilerin karşılaşma ihtimali yüksek olan basur sorunu ile yıllardır ameliyatsız teknikler ile mücadele ediyoruz. Neşter kullanmadığımız, hastalara narkoz vermediğimiz ve hastanede yatmalarını gerektirecek bir uygulama olmayan;

  • Lazer ile hemoroid tedavisi
  • Lastikle boğma tekniği ile lazer tedavisi

Binlerce hastanın tecrübe ettiği ve sonunda yüzünün güldüğü operasyonlardır. Elbette burada önemli bir unsur da doktorların kalitesi ve deneyimidir. Bizler 30 yıllık deneyime ve idealist bir kişiliğe sahip olan doktorlarımız ile gurur duyarken onların sizlere bir telefon kadar yakın olduğunu belirtmek istiyoruz. Bize iletişime kanallarımızdan her daim ulaşabilirsiniz.

Hemoroid Tedavisinde Bitkisel Karışımlar Etkili Mi?

Aktarlarda satılan çeşitli otlardan yapılan kürler hemen herkesin dikkatini çekiyor. Neden mi? Bu karışımlar hastalara içerisinde bulunduğu durumdan ameliyatsız, kansız ve ağrısız bir şekilde kurtulabileceği vaadini sunuyor. Hem de ekonomik fiyatlar ile… Hal böyle olunca makat hastalığı olan hemoroidden utanan ve tedavi görmek istemeyen hastalarımızın tercihlerinin başında yer alıyor. Sonuçlar elbette yanıltıcı değil. Makat hastalığının cerrahi müdahale dışında iyileşmesi fikrine kapılmak bu hastalıkların evre değiştirmesinden başka bir işe yaramaz. Toplam 4 evreye sahip olan hemoroidin son aşamalara ulaşması tarifi imkansız fiziksel acılar yaşamanıza neden olabilir. Zira tarafımıza ulaşan hastaların belirli bir zamandan sonra tuvalete çıkamadığı, rahat bir şekilde oturamadığı ve gündelik işlerini yapamayacak hale geldiğini görüyoruz.

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

admin

Author admin

More posts by admin