Basur Tedavi Hizmetlerimiz

Hemoroide Hangi Bölüm Bakar?

Yazar 23 Haziran 2017 Henüz yorum yok

Hemoroide hangi bölüm bakar? Kurulduğumuz günden bu yana binlerce hemoroid vakası ile karşılaştık. Tarafımıza ulaşan hastaların büyük bir çoğunluğunun hemoroidin son evresinde iken tarafımıza ulaştıklarını ise üzülerek belirtmek istiyoruz. Bu durumun tek bir nedeni var aslında. Hastaların makatında meydana gelen bu hastalıktan utanmaları… Yanlış fakat toplumumuzda kalıplaşmış bu düşünce maalesef hemoroid tedavisi için tarafımıza geç ulaşan hastalarımızın ciddi sorunlar yaşamasına neden oluyor. İlk başlarda durumu yakın çevresi ile dahi paylaşmayan hastalarımızda; makatta kanama, şişlik ve ağrı gibi başlayan şikayetlerinin son aşaması gündelik yaşamın sürdürülemez noktaya gelmesi ile nihayete eriyor. Yaşadığı fiziksel acıya ve ruhsal çöküntüye daha fazla dayanamayarak tarafımıza ulaşan hastalarımı ameliyatsız hemoroid tedavisi ile bu sorundan kurtarıyoruz. Bu bağlamda hemoroide hangi bölüm bakar sorusuna yanıt verecek olursak; hemoroid vakaları Genel Cerrahi’nin uzmanlık alanına girer. Sağlık sektöründe 23 yıllık geçmişe sahip olan tavsiye ettiğimiz kliniklerde uzman hekimler hasta kabullerini sürdürmektedir. Bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hemoroid Tedavisinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Hemoroid tedavisinde kullandığımız tekniklerde modern tıbbın sunduğu olanaklardan yararlanmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ameliyatsız teknikler ile hastalıkları tedavi etmeyi amaçladık ve binlerce hastayı iş gücü kaybı yaşatmadan eski sağlıklı günlerine kavuşturduk. Ameliyatsız hemoroid tedavisi adı altında başvurduğumuz;

  • Lazer ile hemoroid tedavisi
  • Lastikle boğma tekniği

İç ve dış basur sorunu yaşayan hastalarımız üzerinde uygulanmakta olup başarı oranı yüksektir. Hemoroid 4 farklı evreye sahip olan bir vakadır. Kontrol altına alınmamış hemoroidin ilerleyen her evresinde fiziksel acı artmakta ve hastalar psikolojik bunalım yaşamaktadır. Bu nedenle vakanın belirtileri vuku bulduğu an cerrahi olarak müdahale edilmeli ilerlemesine izin verilmemelidir.

Hemoroid Tedavi Ücretleri

Hemoroid tedavi ücretleri SGK’lı hastalara %50 indirim uygulanarak sunulmaktadır. Hastaların memnuniyetini her şeyin üstünde tutan kurumumuzda muayeneler ücretsiz olup tedavi öncesi ve sonrasında hastalara hizmet anlayışı hakimdir. Hemoroid tedavi ücretleri ile ilgili net bir rakam öğrenmek ve tedavi süreçlerimiz hakkında aklınıza takılan soruları sormak için günün her saati bizlere ulaşabilirisiniz.

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

admin

Author admin

More posts by admin