Basur Tedavi Hizmetlerimiz

Hemoroide Ne İyi Gelir?

Yazar 9 Haziran 2017 Henüz yorum yok

Hemoroide ne iyi gelir? Hakkında araştırma yapan birçok hastamız tedaviden utandığı için bireysel mücadele ile bu hastalıktan kurtulmaya çalışmaktadır. Hemoroid vakasında yaşanılan ağrı ve acıyı azaltmak için hemoroide ne iyi gelir aramasından sonra elde ettiğiniz öneriler hastalıktan kurtulmanızı kesinlikle sağlamaz. Birçoğu rahatlatıcı etkiye sahip olan bu tavsiyeler modern tıbbın sizlere sunduğu tedavi yöntemlerinin yanında etkisiz unsurlar olarak yer almaktadır. Özellikle hemoroid bitkisel tedavi yöntemleri adı altında sunulan teknikler vakanın derecesinin ilerlemesinde büyük bir paya sahiptir. Hemoroid sancılarınızı aza indirgeyecek fakat vakanın iyileşmesinde hiçbir etkiye sahip olmayan hemoroide nelerin iyi geleceğini şu başlıklar altında toplayabiliriz…

  • Hemoroid vakalarında beslenme çok önemlidir. Bu dönemde yağlı ve acılı besinlerin yerine lifli gıdalar tüketmekte fayda var.
  • Buharın hemoroid sancısını dindirmedeki etkisi birçok kişi tarafından bilinmektedir. Sıcak suyun üzerinde durarak sancılarınızı azaltabilirsiniz.
  • Hareketsiz yaşam birçok hastalığın tetikçisidir. Hemoroid hastaları uzun süreli olmamak kaydı ile kısa yürüyüşler yapmalıdır.

Görüldüğü üzere hemoroid vakasında sadece sancıyı aza indirgemede etkili olan bu teknikler ile yetinmemeli ve vakanın derecesinin ilerlemesine izin vermeden alanında uzman bir hekimin kontrolüne girmelisiniz.

Lazerle Hemoroid Tedavisi

Lazer tekniği son yıllarda birçok hastalığın tedavisinde başvurulan birincil yöntemler arasında yerini almaktadır. Bu vakalardan biri de kuşkusuz hemoroid… Lazer cihazından gönderilen ışınların basur memeleri üzerinde tahribasyona neden olması ve birkaç gün içinde kendiliğinden düşmesini sağlayan lazerle hemoroid tedavisi kliniğimizde uzun yıllardan bu yana yapılmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışının yanı sıra ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet sunan kliniğimiz bir telefon kadar yakınınızdadır.

Lastikle Boğma Tekniği

Basur vakasında başvurduğumuz bir diğer teknik ise lastikle boğma yöntemidir. Basur makatta bulunan 3 toplardamardan birinin ya da birkaçının büyümesi ile ortaya çıkar. Basur memeleri ortaya çıktıktan sonra hasta artık dayanamayacağı fiziksel bir acı ile karşı karşıya kalır. Lastikle boğma tekniğinde basur memelerinin beslendiği damarlar ile kan akışı kesilir. Kısa bir süre içinde büzüşen ve kendiliğinden düşen basur memeleri etkisiz hale gelmiş olur.

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

admin

Author admin

More posts by admin