Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Murat Molu

Op. Dr. Murat MOLU 1963 Mersin doğumlu, evli ve bir çocuk babasıdır. Tarsus Amerikan Koleji’nde eğitim hayatına başlamış olup, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Ankara Numune Hastanesinde Genel Cerrahi İstisasını tamamlayıp Genel Cerrahi Uzmanlığına başladı.

Erciyes Üniversitesini bitirdikten sonra Şanlıurfa Sağlık Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. Ankara Numune Hastanesinde genel cerrahi uzmanlığını aldıktan sonra üç yıl Kayseri İl Sağlık Müdür ve Kayseri Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde baş hekimlik yapmıştır. Daha sonrasında ise Gaziantep Amerikan Hastanesi Danışmanlık, Türkmenistan-Aşkabat Central Hospital Danışmanlık, Kanada-Ontario Shouldice Fıtık Hastanesi (observer),Kayseri A.Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı, İstanbul Başkent Üni.Hast.Genel Cerrahi Uzmanı, Kayseri Magnet Hastanesi Tıbbi Direktör, Fethiye Özel Letoon Hospital Genel Cerrahi Uzmanı ve Kayseri Magnet Hastanesi Başhekim Mesul Müdürlük yaptıktan sonra artık Kadıköy kliniğinde Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi no:420/2 Kadıköy adresinde hizmet vermeye başlamıştır.

Tıp mesleğini ve cerrahiyi sanat dalı olarak gören,önce hastaya zarar vermeyip sonra faydalı olmaya çalışan,yeniliklere açık ve takım oyununa inanan,yaşamda sağlam dostluklar kurabilen,işini ciddiyetle yaparken,espri anlayışını hep canlı tutan,hoşgörülü ama titiz,ön yargısız fakat ilkeleri olan biriyim.